Duben 2013

happy Easter

1. dubna 2013 v 21:39 | Romča Korčáková |  MYSELF
215972_1344270945021_1778693850_605472_4608340_n_largeTumblr_mjqaavg9891ryt169o1_500_large
Tak tohle je má premiéra v rubrice myself. Nebudu tady popisovat, co do této rubriky budu psát, protože podle názvu snad každý rozumí.
Dneska je 1. apríl. Naštěstí si ze mě nikdo srandu neudělal, takže dnešek proběhl skoro jako každý jiný normální den. No bohužel je tady i to ALE. Letos Velikonoce vyšly na apríla a ty samotný Velikonoce jsou to ALE. Tenhle svátek jsme trávili u příbuzných a jelikož je strejda ze Slovenska, tak všechno probíhalo podle jejich tradic. Se sestřenkou jsme se ráno schovávali v posteli, ale stejně pro náš chlapci přišli a všechny jsme skončili ve vaně (já, sestřenka, teta a mamina). Jak jsme byli krásně mokroučké tak nás ještě pěkně vymrskali a můžu říct, že to docela bolelo. Bratránek mi říkal takovou básničku, možná je stará, ale já jsem ji slyšela teda poprvé a dost mě o rozesmálo. Ta básnička je: Já jsem malý koledníček, koledovat neumím. Dejte mi to pěti kilo, ať tu dlouho nečumím.
Odpoledne měl přijet miláček a udělali bychom si pěkné odpoledne, ale všechno se to pokazilo tím, že jsem přijela od strýčka a tety trošku později, než se očekávalo a to mě dost mrzí. Ale když jsme se neviděli dneska, tak jediný pozitivní je to, že si můžu říct, že zítra se uvidíme na 100% ve škole.

something about me †

1. dubna 2013 v 14:10 | Romča Korčáková

basic information

Bláznivá 15-ti letá bruneta, co už konečně našla svého vysněného prince. Miluje sledování seriálů, čtení knih a objevování nových věcí, nejvíc ze všeho však miluje svého milovaného chlapce a hned po něm následuje rodina a přátelé. Nesnáší vstávání do školy, i školu samotnou. Vždycky byla vysoká jak věž, nejvyšší ze třídy a teď se karty obrátily a je jedna z nejmenších ze třídy, ve které je teď. Často bývá náladová a v poslední době se často s každým dohaduje. Blogování se věnuje už zhruba 4 roky, ale žádný blog nevydržel dostatečně dlouho, a proto je těch blogů nespočet.

favourite serials

Bones, The Simpsons, Glee, Gossip girl, The Secret circle, Pretty little liars, Prison break, The Vampire diaries...

favourite people

Megan Fox, Amanda Seyfried, Leighton Meester, Blake Lively, Lucy Hale, Demi Lovato, Miley Cyrus, Phoebe Tonkin, Diana Agron, Adele, Madilyn Bailey, Nina Dobrev, Kat Graham...

Majk Spirit, Ektor, DJ Wich, Ed Westwick,Channing Tatum, Chace Crawford, Ian Harding, Lionel Messi, Alex Pettyfer, Keegan Allen, Tom Cruise, Johny Depp, Vin Diesel, Ian Somerhalder, Paul Wesley, Steven R. McQueen, Zach Roerig, Michael Trevino...