Červenec 2013

DŮCHODCI

12. července 2013 v 16:59 | Charlotte
TÉMA TÝDNE
City Lovehappy days are here again.

Jak už jsem zmínila, chtěla bych začít psát články na Téme týdne. Co si tak pamatuju, tak mi většinou témata vyhovovala, ale někdy mi fat nesedlo a nevěděla jsem co napsat, takže možná nebudu psát úplně ke každému.
Důchodci. Musím říct, že někteří jsou vážně frajeři,když se snaží zapadnout mezi ty mladší a užívat si života dokud to jde, ale nic se nemá přehánět. Takové ty paničky co chodí na jakoukoli operaci, aby vypadali jako dvacítky, ty já teda moc ráda nemám. Někteří jsou zase strašní bručouni, stěžují i na tuhle mládež, ale sakra, vždyť oni tak byli puberťáci a dělali podobný hlouposti jako my. Vidím to tak, že až zestárneme my, tak si budeme stěžovat taky, tak to bude vždycky. Nejlepší jsou ale babičkya dědečkové, kteří si svá vnoučátka pěkně rozmazlují. Sladkosti, kokinka, buchty, občas i ty peníze a většinou se i zastávají před rodičema. Tohoto se týká i téma Důchod. Já doufám, že se nějakýho důchodu dočkáme.

NEW BEGINNING OF THIS BLOG

11. července 2013 v 19:19 | Charlotte

NEW BEGINNING

venice beach & santa monica (camasule)GETS HEALTHY

Strašně mockrát už jsem slibovala, jak blog rozjedu a budu sem chodit pravidelně, ale nikdy jsem to pořádně nesplnila. Jak se tak koukám, tak naposledy jsem se tady ukázala na Velikonoce a to je už hodně dlouhá doba.
Proč jsem se rozhodla se vrátit? Přestěhovali jsme se a já tady nemám co dělat, protože tady neznám nikoho až na dospělý, takže tím pádem budu mít hodně času. Místo toho abych koukala co je nového na Facebooku, nebo co dávají v TV (převážně je tam úplný nic) se budu věnovat blogu.
Jaké jsem provedla, nebo provedu změny na blogu? Jako první měním svoji přezdívku na Charlotte a to z důvodu, že nepotřebuju, aby někdo kdo mě zná a narazí na můj blog věděl, že jsem to já a za druhé, to jméno se mi neuvěřitelně líbí. Změnila jsem design blogu. Je to jednoduché, ale mě se to líbí a už je na každým, jestli se mu to líbí,nebo ne. Určitě bych chtěla začít psát pořádný, smysluplný články, který budou aspoň někoho zajímat a ne jen nějakej výplodz mé hlavy, když se nudím. A konečně bych chtěla začít psát články na Téma týdne.